Nihayet aşkını bırakman gereken 5 işaret

Nihayet aşkını bırakman gereken 5 işaret

Aşık olmak inanılmaz derecede güzel bir şey olabilir . Aynı zamanda, özellikle aşkımız bizim gibi hissetmiyorsa, kalbimizi kırabilir.

Bazen meslektaşımızla daha uzun sürer. Ama bir noktada bunun muhtemelen asla bir ilişkiye dönüşmeyeceğini kabul etmeliyiz. Bırakmak günün sırasıdır ve bunu şu 5 ipucu ile yapabilirsiniz:

1.  sana bakmıyor

Arada sırada üniversitede okul bahçesinde veya arkadaşlarla dışarı çıkarken görüyorsunuz. Bir sohbete başlamaya çalışmanıza rağmen, size pek bakmıyor. Daha da kötüsü, birkaç randevudaydınız ve yine de çoğu zaman sizi görmezden geliyor . Eğer durum buysa, hoşlandığının seninle ilgilenmediğini varsaymak güvenlidir. Sonunda bırakmanın zamanı geldi.

2. Seninle asla konuşmaya başlamaz

Her zaman yazan sen misin? Aşkınız daha pasif bir rol ve sadece bir soru sorduğunuzda cevap veriyor. Düşük heves seviyesi , sizin açınızdan tam tersine göre çok daha fazla ilgi olduğunu gösterebilir Artık ilk utangaçlık hakkında konuşamıyorsanız, yırtma ipini çok hızlı çekmeli ve üzerinde daha fazla düşünmeyi boşa harcamamalısınız.

 

3. Aşkınız her zaman reddeder

Şimdi kendiliğinden iptal ettiği dördüncü randevu mu şimdiden? Elbette, bir günde vaktinizin olmamasının her zaman iyi nedenleri olabilir. Ancak , yakında iptal edileceğini düşünerek randevu konusunda zaten ateşliyseniz , belki de onunla uğraşmayı bırakmalısınız.

4. Neredeyse takıntılısınız

Uzun süredir temas kurmamış olsanız bile, her zaman bu kişiyi düşünürsünüz. Sonuçta ondan gelen bir mesajı kaçırıp kaçırmadığınızı görmek için sohbeti sürekli güncelliyorsunuz. Arkadaşların zaten kızdı çünkü sadece aşkından bahsediyorsun. İlk aşık olma her zaman çok yoğun olabilir ve midenizdeki kelebeklere teslim olmak oldukça normaldir. Ancak, hayranlık yalnızca tek taraflılığa dayanıyorsa, belki de aşkınızdan uzaklaşmayı düşünmelisiniz.

5. Başka biriyle çıkıyor

Hemen her zaman özel değilsiniz. Özellikle ilk tarihlerde muadilimiz başka insanlarla da tanışabilir. Ancak, bir başkasına karşı hisleri olan veya hatta bir ilişki içinde olan birine aşıksanız , kesinlikle bırakmalısınız.