Onunla ilk gece mi?  Onu delirtmek için 5 ipucu

 

Yepyeni bir nişanlıyla bitirmek ister misiniz? Bilirsiniz, mizah dolu bu uzun boylu genç arkadaşlarla buluştu. Ya da sizi Face Book’a çok güldüren Clooney’nin havalı bu adamı. Kısacası, akşam yemeğinden sonra, şampanya ve güller, ilk gecenin ölümcül testi geliyor. Kaçırmanın bir yolu yok! Tavsiyemizi takip edin.

Kendimi vurgularım

İyi ışık şarttır. Bazı fiziksel kusurlar hakkında sağduyulu kalmanıza izin verir ve her şeyden önce çok hoş bir kolaylık sağlar. İlk kez, kendine güven şarttır.

İnisiyatif alıyorum

Cellat ofisini bitirirken beklerken sırt üstü yatmak söz konusu değil. Yarısına kadar kalkarız, ham kelimeler mırıldanarak dokunuruz , hem samimi hem de müstehceniz. Oldukça bağımlılık yapan bir karışım.

Onu bekletiyorum

Hayır, penisini hemen bir öfke gibi atmıyorsun ! Önce kötü, sonra biraz … aç. Sonunda, o lezzetli bekleme heyecanına artık sahip değil. Bu yüzden ağzı uylukların içinde yavaşça okşarız, sonra göbek, göbek etrafında döneriz, gözlere bakarken. Orada normalde sert deli (hiçbir cinas amaçlanan). Ve sen, ertesi gün iyi bir tortikolis için iyi olacaksın … Ama hey, hiçbir şey için hiçbir şeyimiz yok!

Ayık kalıyorum

Alkolle ilgili değil, pozisyonlarla ilgili. Biz ona ters dönen top veya Meksika el arabası sevip sevmediğini sorarak oynamıyoruz. Onu karmaşık hale getirecek (“Neden bu pozisyonu bilmiyorum?”) Ve şüpheli hale getirecek (“Ve neden onu bu kadar iyi tanıyor?”)

Zevk alacağım zaman söylemeye cesaret ediyorum

Kafanda değil, sadece vücudunda. Yükselişinizden ecstasy’ye kadar nerede olduğunuzdan emin değil. Şimdi, zevkiniz onu teşvik edecektir. Bu yüzden zayıf inilti duruyoruz ve orgazm ne zaman yükseldiğini açıkça söylüyoruz . (Elbette, bu orgazmı varsayar…)