Yatakta zevki artırmak için 8 orijinal teknik

 

Hindistan cevizi mücadelesi, karezza, 68 … Cinsel aktivitelerinizi renklendirmek, zevki artırmak ve orgazma ulaşmak için, dalmayı alın ve eşinizle yapmak için bu sekiz orijinal tekniği deneyin.

68

Kesinlikle 69 pozisyonunu biliyorsunuz, bu partneri cunnilingus yapmakla meşgulken ortağına bir oral seks vermek . Bu oral seks tekniği aynı anda eğlenmenizi sağlar. 68’in konumu , iki kişiden birinin tam olarak kendi zevkine konsantre olma imkânı sunduğu için tamamen aynı değildir.

Bir partner sırtında yatar ve diğeri kendini klasik bir 69 gibi vücuduna ters yönde konumlandırmaya gelir. Fark şu: ikilinin aktif üyesi olur, diğerine fellatio veya cunnilingus gerçekleştirir ve ikincisinin zevkle şımartmak için tek bir şeyi vardır!

Hindistan cevizi mücadelesi

Bu eğlenceli teknik, yeni penetrasyon açılarını keşfetmeyi, bilinmeyen alanları keşfetmeyi ve aynı zamanda zevki iki katına çıkarmayı ve orgazma ulaşmayı mümkün kılar. Hindistan cevizi mücadelesi denir ve hızı ve yönü yönetmeyi, kalçalarınızı hareket ettirmeyi ve doğru hızı almayı gerektirir.

Çoğu zaman, kadın sırt üstü yatan eşinin ata bintiği Andromache pozisyonunda uygulanır . Burası karmaşıklaşıyor: kadın penetrasyon sırasında pelvisiyle harfleri “çizerek” Hindistan cevizi hindistancevizi havzası, Fransızca hindistancevizi ile büyü yapmalıdır.

Kenar

“Orgazm kontrolü” ile tercüme edilebilecek bir terimdir. Yalnız veya çift olarak, bu yöntem orgazm sınırına ulaşana kadar heyecanlanmaktan oluşur . Zevk yükseldiğinde ve doruğuna ulaştığında, cinsel enerjiyi ve heyecan durumunu korumak için geri çekilmek gerekir . Süreci iki, üç veya on kez tekrarladıktan sonra, ortaya çıkan orgazm patlayıcı hale geldikçe karşı konulmaz olacaktır.

Kenar da teşvik edici bir oyun olabilir. “Dur”, “duraklat”, “kırmızı ışık” gibi orgazm çok erken gelirse söylenebilecek bir sinyal olarak işlev görecek kelimeleri belirleyin. Ayrıca, raporun hızı ve yoğunluğu üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan cinsel pozisyonu seçmelisiniz.

Kuru çabalayan

Bu cinsel aktivite sadece gençler için değil. Kuru çabalama , konuşma dilinde “smear-rub” olarak adlandırılan şeyin uygulanmasından oluşur, amaç, cinsel organlarını kıyafetleri aracılığıyla partnerininkiyle temas ettirmektir. Dolayısıyla penetrasyon yoktur. Hem cinsel aktivite hem de ön sevişme. Kumaşla temas ettiğinde, zevk on kat artar.

Kuru çabalama sırasında maksimum hisleri hissetmek için ince kıyafetler giymek daha iyidir . Kotunu değil gevşek pamuklu pantolonları tercih edin, çünkü malzemesi ortağını hissetmek için çok kalındır. Bazıları sadece iç çamaşırı veya saten pijama giymeyi seçer, çünkü bu tür uygulamalar için ideal olan kumaş kayar.

Şipşak

Eşinizle gerçek ve samimi bir an geçirmek her zaman kolay değildir. Şipşak mümkün olduğunca sık eğlenmek için ilginç bir alternatif. Ön sevişme olmadan olabildiğince çabuk sevişmekten oluşur . Avantajı? Şipşak, zamandan kazandırır ve vahşi ve spontan görünümü sayesinde antikalıklarınızı renklendirir.

Şipşak alışılmadık yerlerde , günün veya gecenin herhangi bir saatinde ve evin her yerinde uygulanabilir: oturma odası masasında, banyoda veya mutfakta. Bu zevk molası özellikle “sürpriz” etkisi sayesinde çok heyecan verici olabiliyorsa, sıkıcı olma riski altında olağanüstü kalmalı ve cinsel bir rutin haline gelmemelidir!

Karezza yöntemi

Çok yeni olmayan bu yöntem ön plana çıkıyor. Karezza okşamak anlam İtalyan kelime “Carezza” dan gelir, Karezza Metodu denilen bir 1931 kitabında JW Lloyd tarafından açıklanan bir uygulamadır.

Amaç, keyfi sonlandırmak ve eşinizle birlikte olmak için orgazmı kontrol etmektir. Kısacası, quickie’nin tam tersi. Uygulama üç fiil halinde özetlenebilir: dokunma, okşama ve görünüm. Amaç, geçen biriyle değil, güvenilir bir ortakla romantizm, bağlantı üzerine bahis oynamaktır.

Dur ve git

Yöntem orgazmı geciktirmek için değil, aynı zamanda boşalma için de idealdir . Kenarları andırmak, uyarmanın artık kontrol edilemediği durumlarda hareketi kesintiye uğratmak ve gerekirse penetrasyonu geçici olarak durdurmaktan ibarettir. Coitus , heyecan azalıncaya kadar devam etmez . Sıcaklık ve arzu sadece artacak!

Çorap giy

Bazıları için bazı önemli aksesuarları sever, öldürür … Cinsel eylem sırasında çorap giymek oybirliğiyle olmaz. Bununla birlikte, Hollanda’daki Groningen Üniversitesi’nden araştırmacıların yaptığı bir araştırmaya göre , çorap çifti rahatlamanıza izin veren hoş bir sıcaklık sağlar ve patlayıcı bir orgazm için iki mükemmel varlık olan kan dolaşımını iyileştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir